يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت از طریق برگزاری کنگره ملی شهدای هرمزگان تبیین و ترویج می‌شود/تدابیر لازم جهت برگزاری مناسب این کنگره و گرامیداشت یاد ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اندیشیده شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٥٩

تاریخ:1398/08/19


استاندار هرمزگان در ستاد برگزاری کنگره ملی شهدای استان:
ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت از طریق برگزاری کنگره ملی شهدای هرمزگان تبیین و ترویج می‌شود/تدابیر لازم جهت برگزاری مناسب این کنگره و گرامیداشت یاد ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اندیشیده شده است

استاندار هرمزگان گفت: از طریق برگزاری کنگره ملی شهدای استان هرمزگان، می توان ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت و فداکاری را به خوبی در جامعه به ویژه برای جوانان تبیین و ترویج نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد برگزاری کنگره ملی شهدای استان هرمزگان، عنوان کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در شأن شهدای بزرگوار این استان و خانواده معظم آنان برگزار شود.

وی ادامه داد: از طریق برگزاری این کنگره بزرگ می توان ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت و فداکاری را به خوبی در جامعه به ویژه برای جوانان تبیین و ترویج نمود.

استاندار هرمزگان افزود: کنگره ملی شهدای استان هرمزگان فضای مناسبی را به وجود می‌آورد تا نسل جوان با حقیقت دفاع مقدس و فداکاری و ایثارگری شهدا و رزمندگان آشنا شوند.

همتی اظهار داشت: ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جدید امید آفرین است و باید از این طریق در جامعه نشاط و امید ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه اقدامات خوب و قابل توجهی برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان هرمزگان انجام شده است، خاطرنشان کرد: در مدت زمان باقی مانده برای برگزاری این کنگره نیز باید همه تدابیر لازم اندیشیده شود و پیگیری امور و نظارت بر کارها با دقت و سرعت لازم صورت گیرد.

استاندار هرمزگان بیان داشت: صدا و سیما و سایر رسانه های استان نیز با تولید محتوا و پخش برنامه های مناسب نسبت به معرفی شهدای استان هرمزگان با توجه به برگزاری این کنگره اقدام کنند.

وی گفت: به مناسبت برگزاری این کنگره برنامه‌های متنوع در راستای گرامیداشت یاد و خاطره ۱۵۰۰ شهید هرمزگان در این استان برگزار می شود.

شماره خبر : ١٩٩٥٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.