چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیامبر بزرگوار اسلام(ص) محور وحدت مسلمین است/وحدت و یکپارچگی مسلمانان رمز موفقیت امت اسلامی و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان است/اتحاد و انسجام مردم ایران نشان دهنده بصیرت انقلابی این ملت است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٤٢

تاریخ:1398/08/18


دکتر همتی در مراسم جشن ایام ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و آغاز هفته وحدت:
پیامبر بزرگوار اسلام(ص) محور وحدت مسلمین است/وحدت و یکپارچگی مسلمانان رمز موفقیت امت اسلامی و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان است/اتحاد و انسجام مردم ایران نشان دهنده بصیرت انقلابی این ملت است

استاندار هرمزگان با بیان اینکه پیامبر بزرگوار اسلام(ص) محور وحدت مسلمین است، گفت: باید از فرصت هفته وحدت در راستای ترویج و تبیین و بالا بردن شناخت هر چه بیشتر مسلمین از اهمیت موضوع وحدت برای دنیای اسلام بهره ببریم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در مراسم جشن ایام ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و آغاز هفته وحدت ضمن تبریک و گرامیداشت این ایام خجسته، عنوان کرد: هفته پرخیر و برکت وحدت به ابتکار حضرت امام خمینی(ره) نامگذاری شد و این امر موجب شده تا شیعه و اهل سنت در کنار یکدیگر این هفته را جشن بگیرند.

وی با بیان اینکه پیامبر بزرگوار اسلام(ص) محور وحدت مسلمین است، افزود: باید از فرصت این هفته در راستای ترویج و تبیین و بالا بردن شناخت هر چه بیشتر مسلمین از اهمیت موضوع وحدت برای دنیای اسلام بهره ببریم.

استاندار هرمزگان ادامه داد: اتحاد و انسجام و در کنار هم بودن مسلمانان، تمامی توطئه های دشمنان را خنثی می کند و موجب توفیقات هر چه بیشتر در امت اسلامی خواهد شد.

همتی با بیان اینکه در ایران اسلامی شاهد وحدت و انسجام واقعی همه مردم مسلمان در کنار یکدیگر هستیم، تصریح کرد: ملت مسلمان ایران با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی، در همه عرصه های مهم حضوری گسترده دارند و همواره حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشته اند.

وی گفت: ملت سرافراز، سربلند و شجاع ایران اسلامی با صلابت و اقتدار در برابر دشمنان ایستاده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه وحدت مردم مسلمان ایران نشان دهنده درک درست و بصیرت انقلابی این ملت است، اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت این وحدت و انسجام به یک کشور مهم، تأثیرگذار، قدرتمند و مقتدر در منطقه و جهان تبدیل شده و حامی همه مسلمانان است.

همتی یادآور شد: در استان هرمزگان نیز شاهد وحدت مثال‌زدنی مردم اهل سنت و شیعه هستیم و مردم این استان سالیان طولانی است که با این اتحاد و برادری و یکپارچگی در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

شماره خبر : ١٩٩٤٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.