يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ورودی های شهر بندرعباس با اجرای طرح‌های مناسب ساماندهی، زیباسازی و منظر آرایی می‌شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٤١

تاریخ:1398/08/18


استاندار هرمزگان:
ورودی های شهر بندرعباس با اجرای طرح‌های مناسب ساماندهی، زیباسازی و منظر آرایی می‌شوند

استاندار هرمزگان گفت: برنامه‌ریزی‌های مناسبی صورت گرفته تا به سرعت طرح های منظر آرایی، ساماندهی و زیباسازی ورودی‌های شهر بندرعباس به شکل خوب اجرایی شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در جلسه بررسی آخرین وضعیت ساماندهی، زیباسازی و منظر آرایی ورودی های شهر بندرعباس، عنوان کرد: دو گروه مشاور بر روی این طرح بررسی‌ها و مطالعاتی انجام داده و طرح‌های خود را برای ساماندهی ورودی های شهر بندرعباس ارائه داده‌اند.

وی ادامه داد: در این راستا باید دستگاه‌های مختلف از جمله اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، شهرداری بندرعباس و صنایع غرب این شهر مشارکت لازم را جهت اجرای طرح‌های منظر آرایی و زیباسازی ورودی‌های بندرعباس داشته باشند.

استاندار هرمزگان افزود: برنامه‌ریزی‌های مناسبی صورت گرفته تا به سرعت طرح های منظر آرایی، ساماندهی و زیباسازی در ورودی‌های شهر بندرعباس با به کارگیری شرکت های توانمند به شکل خوب اجرایی شوند.

همتی تصریح کرد: بخشی از منابع این طرح از طریق سازمان راهداری کشور تامین شده و شهرداری بندرعباس و صنایع غرب این شهر نیز باید برای تامین منابع مشارکت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: دفتر فنی استانداری هرمزگان اجرای این پروژه را پیگیری و مدیریت می کند تا شهر بندرعباس با توجه به جایگاه مهم در عرصه اقتصاد و تجارت و همچنین گردشگری کشور از ورودی های مناسب برخوردار شود.

شماره خبر : ١٩٩٤١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.