چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آماده سازی زیرساخت ها و تشویق جامعه برای مشارکت حداکثری در انتخابات از وظایف اصلی فرمانداران و بخشداران در برگزاری انتخابات است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٣٩

تاریخ:1398/08/16


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
آماده سازی زیرساخت ها و تشویق جامعه برای مشارکت حداکثری در انتخابات از وظایف اصلی فرمانداران و بخشداران در برگزاری انتخابات است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان آماده سازی زیرساخت های مورد نیاز برگزاری انتخابات و تشویق جامعه برای مشارکت حداکثری در انتخابات را دو وظیفه اصلی فرمانداران و بخشداران در برگزاری انتخابات دانست و گفت: باید بتوان این دو وظیفه مهم را به موازات یکدیگر پیش برد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در گردهمایی فرمانداران و بخشداران حوزه انتخاباتی غرب استان هرمزگان که در شهرستان بستک برگزار شد، با بیان اینکه انتخابات نقطه اتصال سیاست خارجی با سیاست داخلی است، گفت: انتخابات در شکل دهی رفتار حوزه بین الملل نسبت به کشور و همچنین در روابط کشور با دنیا تاثیر گذار است.

وی افزود: انتخابات می تواند در حوزه سیاست بین الملل جایگاه کشور را ارتقاء دهد و به همین دلیل روند برگزاری انتخابات از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی انتخابات را تعیین کننده در پیوند زدن مردم با تعیین سرنوشت کشور دانست و عنوان کرد: انتخابات به درستی نقش مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور را نشان می دهد.

ناجی خاطرنشان کرد: مشارکت و حضور بیشتر مردم در انتخابات نشان از این دارد که اراده اکثریت مردم در کشور  حاکم خواهد شد و این وظیفه فرمانداران است که مردم را از حقوق خود آگاه کنند.

وی اضافه کرد: در کنار آماده سازی زیرساخت های مورد نیاز برگزاری انتخابات، فرمانداران و بخشداران وظیفه انتقال مفهوم و اهمیت حضور در پای صندوق های رای به بدنه جامعه و تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری را دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان آماده سازی زیرساخت های مورد نیاز برگزاری انتخابات و تشویق جامعه برای مشارکت حداکثری در انتخابات را دو وظیفه اصلی فرمانداران و بخشداران در برگزاری انتخابات دانست و گفت: باید بتوان این دو وظیفه مهم را به موازات یکدیگر پیش برد.

وی بر برگزاری انتخابات سالم و بی طرف تاکید کرد و گفت: رعایت بی طرفی و پرهیز از جانبداری از ضروریات برگزاری انتخابات سالم است که باید در دستور کار اعضای هیئت اجرایی قرار گیرد.

شماره خبر : ١٩٩٣٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.