شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران بهبود کیفیت نان در هرمزگان را با جدیت پیگیری کنند/لزوم بازدید از مراکز نگهداری گندم و کارخانجات تولید آرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٨٨٨

تاریخ:1398/08/13


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران بهبود کیفیت نان در هرمزگان را با جدیت پیگیری کنند/لزوم بازدید از مراکز نگهداری گندم و کارخانجات تولید آرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت سلامت مردم دستگاه‌های اجرایی ذیربط با همکاری فرمانداران بهبود کیفیت نان در استان را پیگیری و دنبال نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در کارگروه آرد و نان استان هرمزگان با اشاره به اهمیت ارتقاء کیفیت نان، عنوان کرد: ارتقاء کیفیت گندم و آرد در هرمزگان با جدیت هرچه بیشتر از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط دنبال گردد.

وی در همین رابطه گفت: با توجه به اهمیت موضوع سلامت مردم فرمانداران شخصاً نظارت بر کیفیت آرد و گندم در شهرستان های استان را دنبال و پیگیری نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: تیم های نظارتی به صورت سرزده بازدید از مراکز نگهداری گندم و کارخانجات تولید آرد در استان در دستور کار خود قرار دهند.

حیدری خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی ذیربط برای رفاه هرچه بیشتر مردم برنامه های عملیاتی خود را برای ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت نان در هرمزگان پیگیری و دنبال نمایند و برگزاری دوره های آموزشی ویژه صنف نانوایی ها را در دستور کار خود قرار دهند.

وی افزود: فرمانداران با بسیج نیروها و امکانات مشکلات حوزه کیفیت نان احصا و به کارگروه استانی منعکس تا با اتخاذ تدابیر لازم زمینه ارتقاء بیشتر نان در شهرستان ها فراهم گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: ذخیره گندم به میزان کافی در هرمزگان با توجه به در پیش بودن فصل سرما با جدیت هرچه بیشتر پیگیری گردد تا استان در این زمینه دغدغه ای نداشته باشد.

شماره خبر : ١٩٨٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/17

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.