يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ورزش همگانی و قهرمانی در راستای ارتقای سلامت و شادابی و نشاط در جامعه ترویج یابد/تأمین زیرساخت ها در حوزه ورزش از مهمترین اولویت های دولت است/باید برای حضور هر چه بیشتر جوانان در عرصه ورزش برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٨٧١

تاریخ:1398/08/12


دکتر همتی در آیین تجلیل از مدال آوران استان هرمزگان در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور:
ورزش همگانی و قهرمانی در راستای ارتقای سلامت و شادابی و نشاط در جامعه ترویج یابد/تأمین زیرساخت ها در حوزه ورزش از مهمترین اولویت های دولت است/باید برای حضور هر چه بیشتر جوانان در عرصه ورزش برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم

استاندار هرمزگان گفت: ورزش همگانی و قهرمانی و حرفه ای مکمل یکدیگر هستند و موجب شادابی و نشاط در جامعه می شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تجلیل از مدال آوران استان هرمزگان در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور، ورزش را یکی از مقوله‌های بسیار مهم و دارای اولویت برای خانواده ها و تمامی افراد جامعه دانست و بیان داشت: ورزش همگانی و قهرمانی و حرفه ای مکمل یکدیگر هستند و موجب شادابی و نشاط در جامعه می شوند.

وی ادامه داد: ترویج ورزش همگانی آثار بسیاری را در راستای ارتقای سلامت روح و جسم برای افراد در جامعه به همراه دارد.

استاندار هرمزگان افزود: شادابی و نشاط در زندگی از رهگذر ورزش همگانی می‌گذرد و باید هرچه بیشتر در راستای ترویج آن بکوشیم.

همتی تصریح کرد: جوانان و ورزشکاران کشورمان در بخش ورزش قهرمانی و حرفه‌ای نیز با افتخار آفرینی در مسابقات ملی و بین المللی، موجب شور و نشاط در جامعه می شوند.

وی با بیان اینکه تأمین زیرساخت ها در حوزه ورزش یکی از مهمترین اولویت های دولت است، خاطرنشان کرد: در این راستا شاهد هستیم که در ایام و مناسبت های مختلف، تأسیسات و زیرساخت های مختلف ورزشی در سراسر کشور و از جمله در استان هرمزگان مورد بهره برداری قرار می گیرند.

استاندار هرمزگان بیان داشت: محیط ورزش محیطی سالم و جوانمردانه است و باید برای حضور هر چه بیشتر جوانان در عرصه ورزش، برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: تلاش می‌کنیم در نقاط مختلف استان هرمزگان فضای مناسبی را با تامین امکانات و زیرساخت ها برای ورزش فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: ورزشکاران به عنوان پایه و اساس حوزه ورزش نقش مهمی در راستای رسیدن به اهداف در این حوزه دارند و باید برای رسیدن به اهداف مطلوب در حوزه ورزش تلاش کنند.

شماره خبر : ١٩٨٧١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.