يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تلاش برای بهبود وضعیت ساختار سازمانی تشکیلات استانداری و فرمانداری ها در دستور کار است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٩١

تاریخ:1398/07/25


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
تلاش برای بهبود وضعیت ساختار سازمانی تشکیلات استانداری و فرمانداری ها در دستور کار است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد: تلاش برای بهبود وضعیت ساختار سازمانی تشکیلات استانداری و فرمانداری ها و تامین امکانات مورد نیاز برای انجام ماموریت های سازمانی در دستور کار مدیران قرار دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جلسه کمیته ساختار سازمانی استانداری هرمزگان، عنوان کرد: تلاش می کنیم پست های مدیریتی در اختیار کارکنان این سازمان قرار دهیم و مسیر رشد آنان را بیش از گذشته فراهم کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان اجرای برنامه های رفاهی کارکنان را از اهداف سازمان برشمرد و گفت: با عقد قراردادهایی درحوزه درمان، سالن های ورزشی در سطح شهر و برگزاری اردوهای فرهنگی و تفریحی ویژه کارکنان استانداری تلاش می کنیم باشرایط موجود رضایتمندی کارکنان را فراهم کنیم.

وی تکریم فرمانداران ، بخشداران ، نیروهای توانمند و تقویت جایگاه آنان را از جمله های راهبردهای اصلی برشمرد و گفت: تلاش برای بهبود وضعیت ساختار تشکیلات و تامین امکانات مورد نیاز برای انجام ماموریت های در دستور کار مدیران استان قرار دارد.

شیبانی خواستار تشکیل کمیته های مشورتی مدیران استانداری و فرمانداری با کارکنان شد و افزود: بخش مهمی از موفقیت مدیران، وابسته به اقتدار آنان و نحوه تعامل با کارکنان است.

وی در ادامه تصریح  کرد: چالش قانون منع بکارگیری بازنشستگان را به فرصت تبدیل خواهیم کرد و تصمیم داریم برای جایگزینی مدیران بازنشسته از مدیران جوان بهره گرفته و زمینه تحرک بهتر در این استان را فراهم کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در همه رویدادها استانداری بعنوان دستگاه حاکمیتی مورد توجه است و باید پاسخگو باشد، در این شرایط فرمانداری ها و بخشداری ها باید امکانات و توانمندی های لازم را برای پاسخگویی به نیازها در اختیار داشته باشند.

با بیان اینکه وجود نیروهای توانمند و خبره در سطوح مختلف در مجموعه استانداری و فرمانداری ها به عنوان اولین نیاز است، افزود: نیروهای نظارت کننده و راهبر باید از نگاه عالمانه و اشراف کامل بر حوزه مسئولیت خود برخوردار باشند.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت کار در فرمانداری ها و بخشداری ها باید به درستی تبیین شود، گفت: همه فعالیت های دیگر دستگاه های اجرایی در ابعاد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را باید مجموعه کارکنان و مدیران ارشد استانداری راهبری و نظارت کنند و تحقق این وظیفه نیازمند امکاناتی است که باید در مجموعه فراهم شود.

وی با بیان اینکه رعایت مقررات و تعهد به قوانین را باید از خودمان شروع کنیم، تصریح کرد: در این راستا نگاه ویژه ای به فرمانداران و بخشداران داریم و برای رفع نیازها و مشکلات فرمانداری ها و بخشداری ها همه تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

شماره خبر : ١٩٦٩١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.