يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > تلاش می‌کنیم ساز و کار مناسبی برای اجرای طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٠٣

تاریخ:پنج شنبه ١٨ مهر ١٣٩٨


معاون رئیس جمهور:
تلاش می‌کنیم ساز و کار مناسبی برای اجرای طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: در سطح ملی کمک های لازم را خواهیم داشت تا ساز و کار مناسبی برای اجرای طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جمشید انصاری در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان هرمزگان که با رویکرد توسعه سواحل مکران برگزار شد، با تاکید بر اینکه باید رویه مناسبی برای اجرای طرح توسعه منطقه مکران داشته باشیم، عنوان کرد: برای رسیدن به یک الگوی مناسب در حوزه توسعه سواحل مکران باید از نظرات افراد نخبه و دانشگاهی بهره ببریم.

وی ادامه داد: رویکرد ما باید اتخاذ تصمیمات عملیاتی و واقعی برای توسعه سواحل مکران باشد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، توسعه سواحل مکران را یک ضرورت و اولویت بسیار مهم برشمرد و افزود: بر این اساس برای دستگاه های اجرایی و دولتی تکالیفی مشخص شده تا شاهد شتاب بخشیدن به امر توسعه در این منطقه باشیم.

انصاری تصریح کرد: ما نیز در سطح ملی کمک های لازم را خواهیم داشت تا ساز و کار مناسبی برای اجرای طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شود.

شماره خبر : ١٩٦٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.