يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > رویکرد سمن های استان هرمزگان در مسائل اجتماعی و فرهنگی باید تخصصی باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٩٩

تاریخ:پنج شنبه ١٨ مهر ١٣٩٨


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
رویکرد سمن های استان هرمزگان در مسائل اجتماعی و فرهنگی باید تخصصی باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: سازمان‌های مردم نهاد در مسائل اجتماعی و فرهنگی باید رویکرد تخصصی داشته باشند و از فعالیت های پراکنده پرهیز کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه هیئت نظارت بر سازمان های مردم نهاد استان هرمزگان، افزود: تنها با ورود تخصصی به مسائل اجتماعی و فرهنگی می توان آنها را رفع کرد زیرا گوناگونی در مسائل این حوزه ها  بسیار زیاد است و فعالیت پراکنده موجب سردرگمی در امور می شود.

وی بر ارتقا سطح کیفی فعالیت سازمان های مردم نهاد در استان تاکید کرد و گفت: سمن ها به دنبال ارتقا سطح کیفی فعالیت های خود  باشند زیرا باید بدانند رویکرد افزایش کمی فعالیت ها بی نتیجه خواهد ماند و سودی برای استان نخواهد داشت.

گفتنی است؛ در این جلسه ۴ پرونده برای صدور مجوز در خصوص سمن های مختلف در حوزه اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت که با صدور مجوز برای ۳ پرونده موافقت و یک پرونده نیز جهت بررسی مجدد به زمان دیگری موکول شد.

شماره خبر : ١٩٥٩٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.