يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری زمینه ساز تحول هرمزگان خواهد شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٩٨

تاریخ:پنج شنبه ١٨ مهر ١٣٩٨


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری زمینه ساز تحول هرمزگان خواهد شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با اقدامات و پیگیری های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مشکلات واحد های تولیدی در هرمزگان به حداقل رسیده است و اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری زمینه ساز تحول هرمزگان خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته برای رونق واحد های تولیدی ، عنوان کرد :با تصمیمات عملیاتی و اجرایی اتخاذ شده در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مشکلات بسیاری از واحد های تولیدی هرمزگان در زمینه های تامین برق ، آب ، گاز، تسهیلات بانکی، مالیات ، سرمایه در گردش و تامین اجتماعی از ابتدای سال تاکنون مرتفع و زمینه رونق این واحدها مهیا گردیده است.

وی گفت: در استان هرمزگان با تلاش های صورت پذیرفته نه تنها از تعطیلی واحد‌های صنعتی جلوگیری بعمل آمده بلکه واحد‌های جدید صنعتی وارد مدار تولید شدند و واحد‌های غیر فعال به چرخه تولید بازگشتند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: هرمزگان در کنار ظرفیت های بندری ، صادرات و واردات فرصت های بسیار مناسبی سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی، پرورش آبزیان، صنعت و گردشگری برخوردار است که نیازمند برنامه ریزی برای بهره گیری از این ظرفیت ها جهت تسریع در روند توسعه استان است.

شماره خبر : ١٩٥٩٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.