شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > زمینه فعالیت بانوان کارآفرین فراهم شود/بانوان کارآفرین هرمزگان تسهیلات اشتغالزایی ارزان قیمت دریافت می کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٤٤

تاریخ:1398/07/15


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
زمینه فعالیت بانوان کارآفرین فراهم شود/بانوان کارآفرین هرمزگان تسهیلات اشتغالزایی ارزان قیمت دریافت می کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان با رفع موانع زمینه فعالیت بانوان کارآفرین استان را فراهم نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست بررسی مشکلات کارآفرینان حوزه بانوان استان هرمزگان با اشاره به اهمیت کار بانوان کارآفرین، تصریح کرد: بانوان کارآفرین هرمزگان با ابتکار و خلاقیت اقدام به تولید محصولات تولیدی مناسب در حوزه های مختلف به ویژه صنایع دستی و محصولات کشاورزی نموده اند که قابل تقدیر است.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان زمینه فعالیت بانوان کارآفرین استان را با رفع موانع پیش روی آنها تسریع نمایند و اجرای برنامه مختلف توانمند سازی آنها به ویژه مناطق روستایی استان را در دستور کار قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: اداره کل فنی و حرفه ای استان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی ویژه توانمند سازی بانوان استان با برنامه ریزی مناسب اقدام کند.

حیدری تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی موانع پیش روی بازاریابی محصولات تولیدی صندوق خرد زنان روستایی استان را رفع نمایند و در این رابطه دانشگاه علوم پزشکی ، حوزه بانوان و خانواده استانداری، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و فرمانداران مسئولیت مهمی بر عهده دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اعطاء تسهیلات ارزان قیمت به بانوان کارآفرین استان برای اجرای طرح های اشتغالزایی در دستور کار قرار می گیرد.

شماره خبر : ١٩٥٤٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.