شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بررسی مستمر وضعیت اجرای پروژه های سند پیشرفت جزیره هرمز ضروری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٤٣

تاریخ:1398/07/15


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
بررسی مستمر وضعیت اجرای پروژه های سند پیشرفت جزیره هرمز ضروری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه بررسی مستمر آخرین وضعیت پروژه های مصوب سند پیشرفت جزیره هرمز ضروری است، گفت: به منظور پیگیری مصوبات کمیته عمران و زیرساخت ستاد راهبری سند پیشرفت و آبادانی جزیره هرمز آخرین وضعیت پروژه های این کمیته به منظور رسیدن به نتیجه باید همواره مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه بررسی وضعیت پروژه های مصوب سند پیشرفت و آبادانی جزیره هرمز، افزود: باید حرکت در مسیر آبادانی و پیشرفت جزیره هرمز و تحقق مصوبات کمیته عمران و زیرساخت ستاد راهبری این جزیره مد نظر متولیان امر باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به مصوبات ستاد و کمیته عمران و زیرساخت راهبری جزیره هرمز مشاور پروژه های این جزیره باید در کمترین زمان ممکن گزارشات لازم را به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ارایه کند.

مدرس اضافه کرد: شرکت توزیع برق استان اقدامات لازم در زمینه روشنایی دور رینگ جزیره هرمز را انجام و گزارشات مورد نیاز را به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ارائه کند.

وی بر تامین تجهیزات و مصالح مورد نیاز پروژه های عمرانی جزیره هرمز تاکید کرد و گفت: باید به منظور تامین تجهیزات و مصالح به ویژه در خصوص روشنایی دور رینگ طی هفته جاری و آینده اقدامات لازم انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به طرح سیستم تصفیه ثانویه پساب و شبکه توزیع آن در جزیره هرمز، تاکید کرد: طرح و برآورد بروز شده سیستم تصفیه ثانویه پساب و شبکه توزیع آن جهت استفاده در فضای سبز شهری و دور رینگ جزیره با جزئیات کامل تهیه و ظرف یک هفته به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ارایه شود.

مدرس با بیان اینکه هر گونه پروژه عمرانی در جزیره هرمز قبل از اجرا باید در کمیته عمران و زیرساخت،  پیشنهاد، بررسی و تایید شود، افزود: تمامی دستگاه های اجرایی نسبت به بررسی و بازنگری در پروژه های اولویت دوم سند پیشرفت و آبادانی جزیره هرمز اقدام و در این زمینه با مشاور پروژ ها همکاری کنند.

شماره خبر : ١٩٥٤٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.