چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رمز موفقیت ایران اسلامی است/روحانیون نقش مهمی در راستای گفتمان سازی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جامعه بر عهده دارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٣٢

تاریخ:1398/07/14


استاندار هرمزگان در نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان:
بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رمز موفقیت ایران اسلامی است/روحانیون نقش مهمی در راستای گفتمان سازی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جامعه بر عهده دارند

استاندار هرمزگان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را رمز موفقیت کشورمان در گام دوم انقلاب اسلامی دانست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان هرمزگان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی چشم انداز کشور را به خوبی تبیین نمودند، عنوان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به همه اقشار جامعه مرتبط است و هرکدام از ما باید مسئولیت خود نسبت به آن را بشناسیم و در راستای اجرای آن گام برداریم.

وی ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود و روحانیون در این زمینه نقش و وظیفه مهمی بر عهده دارند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه این بیانیه رمز موفقیت ایران اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی محسوب می شود، افزود: باید این بیانیه به خوبی برای آحاد مختلف جامعه تبیین شود و نقش روحانیت در این زمینه بسیار مهم و اثرگذار می باشد.

همتی تصریح کرد: باید با همفکری و حضور همه اقشار، ساختار مناسبی برای تشکیل دبیرخانه این بیانیه در هرمزگان ایجاد شود و بتوانیم در این استان گام های خوبی در راستای اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در بدنه جامعه برداریم.

وی به نقش بی بدیل و مهم روحانیون در مقاطع مختلف تاریخ کشورمان اشاره کرد و گفت: روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دیگر مقاطع و عرصه های پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی را بر عهده داشته است.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: در واقع خاکریز اول انقلاب اسلامی در دست روحانیت تربیت شده در حوزه های علمیه بوده است و بر این اساس و با هدایت های حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی توانسته در مسیر اصلی خود گام بردارد.

همتی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در همه ابعاد توفیقات بزرگی را برای کشورمان به همراه داشته است، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته توانسته پیشرفت های بزرگی را تجربه کند و ایران اسلامی امروز کشوری مقتدر است.

وی اضافه کرد: در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان نیز شاهد ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم‌ها هستیم و توانسته ایم تمامی توطئه های دشمنان را خنثی نموده و حرکت رو به جلوی خود را تداوم بخشیم.

شماره خبر : ١٩٥٣٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.