سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رعایت اصل بی طرفی و امانتداری مهمترین اولویت برای مجریان انتخابات است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٤٢٤

تاریخ:1398/07/06


استاندار هرمزگان در نشست مشترک ستاد انتخابات و فرمانداران استان:
رعایت اصل بی طرفی و امانتداری مهمترین اولویت برای مجریان انتخابات است

استاندار هرمزگان رعایت اصل بی طرفی و امانتداری را مهمترین اولویت برای مجریان انتخابات دانست و گفت: رفتار و عملکرد همه مسئولان برگزاری انتخابات باید مطابق با قانون باشد و در این راستا رعایت اصل بی طرفی همواره در اولویت قرار دارد و باید امانت‌دار رای مردم باشیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست مشترک ستاد انتخابات و فرمانداران استان هرمزگان با بیان اینکه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه از مهمترین موضوعات کشور در سال جاری است، عنوان کرد: مجموعه ستاد انتخابات استان و فرمانداران به عنوان مجریان برگزاری انتخابات باید به طور دقیق، هوشمندانه و با در نظر گرفتن همه جوانب انتخابات را برگزار کنند.

وی ادامه داد: آمادگی لازم برای برگزاری مطلوب انتخابات باید از هم اکنون ایجاد شده و ارزیابی مستمر و تقسیم کار نیز صورت گیرد.

استاندار هرمزگان افزود: پیش بینی و برآورد تعداد دقیق صندوق ها و شعب اخذ رای و دقت در انتخاب اعضای هیأت های اجرایی، اعضای شعب و نمایندگان فرماندار از موارد مورد انتظار است.

همتی رعایت اصل بی طرفی و امانتداری را مهمترین اولویت برای مجریان انتخابات دانست و بیان داشت: رفتار و عملکرد همه مسئولان برگزاری انتخابات باید مطابق با قانون باشد و در این راستا رعایت اصل بی طرفی همواره در اولویت قرار دارد و باید امانت‌دار رای مردم باشیم.

وی گفت: با توجه به انجام بسیاری از فرآيندهای انتخابات به صورت الکترونیک، از هم اکنون زیرساخت‌های مورد نیاز آماده و پیگیری های لازم در این خصوص با جدیت صورت گیرد.

استاندار هرمزگان یادآور شد: تدارک و پشتیبانی لازم برای برگزاری انتخابات و آموزش مجریان انتخابات نیز بسیار مهم است که باید مورد توجه باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه همه دستگاه های اجرایی باید در امور مختلف هر شهرستان با فرمانداران هماهنگ باشند، خاطرنشان کرد: فرمانداران با جدیت فراهم کردن شرایط مناسب جهت فعالیت سرمایه‌گذاران در شهرستان ها را پیگیری کنند.

وی گفت: نظارت بر فعالیت گمرکات و بنادر کوچک در شهرستان ها در راستای رونق تجارت و فعالیت‌های صیادی در طول نوار ساحلی و بنادر هرمزگان توسط فرمانداران پیگیری و اجرایی شود.

همتی بیان داشت: با توجه به قرار گرفتن در نیمه دوم سال و آب و هوای مناسب هرمزگان در این ایام، فرمانداران تمهیدات و امکانات مناسب برای پذیرش گردشگران را در نظر بگیرند.

استاندار هرمزگان یادآور شد: با توجه به اهمیت توسعه همه جانبه شهرستان ها، تسریع در اجرا و تکمیل طرح‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و دیگر حوزه ها در شهرستان ها از سوی فرمانداران پیگیری شود.

شماره خبر : ١٩٤٢٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.