سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نیروهای مجرب و کارآزموده و تمامی امکانات و ظرفیت ها برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و باشکوه در هرمزگان به کار گرفته شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٤٢٢

تاریخ:1398/07/06


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
نیروهای مجرب و کارآزموده و تمامی امکانات و ظرفیت ها برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و باشکوه در هرمزگان به کار گرفته شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خواستار انجام پیش‌بینی‌های لازم و استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده و به کارگیری تمامی امکانات و ظرفیت ها برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و باشکوه در هرمزگان شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در نشست مشترک ستاد انتخابات و فرمانداران استان هرمزگان، انتخابات را از موضوعات بسیار مهم در کشور دانست و بیان داشت: انتخابات مهمترین ابزار و وسیله تحقق مردم سالاری دینی و نشان دهنده پیوند حاکمیت با مردم در ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: رعایت اصل بی طرفی و امانتداری و تلاش در راستای برگزاری انتخابات با نهایت دقت و سلامت اصلی ترین اولویت برای مجریان و برگزارکنندگان انتخابات است که در هرمزگان نیز باید این موضوع به جد مورد توجه باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: همه ما به عنوان مجریان انتخابات باید توجه داشته باشیم که رای مردم حق الناس است و با در نظر گرفتن این اولویت برای برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: رعایت اصل بی طرفی و امانت داری به طور جدی از فرمانداران به عنوان مجریان اصلی برگزاری انتخابات مورد انتظار است تا انتخاباتی خوب و پرشور داشته باشیم.

ناجی با بیان اینکه برگزاری انتخابات از وظایف اصلی و خاص وزارت کشور و مجموعه فرمانداری هاست، خاطرنشان کرد: فرمانداران مسئول برگزاری انتخابات در هر شهرستان هستند و باید رعایت دقیق قانون و مقررات را در این حوزه مورد توجه قرار دهند.

وی خواستار انجام پیش‌بینی‌های لازم و استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده و به کارگیری تمامی امکانات و ظرفیت ها برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و باشکوه در هرمزگان شد.

وی گفت: افزایش هماهنگی و تعامل بیشتر میان مجموعه ستاد انتخابات استان و شهرستان ها و دستگاه های موثر در برگزاری انتخابات نیز مد نظر باشد.

شماره خبر : ١٩٤٢٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.