چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تصمیمات گروه های کاری عملیاتی و گره گشای مشکلات باشد/دستگاه های اجرایی و مناطق ویژه اقتصادی موانع پیش روی سرمایه گذاران را رفع کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٢٠

تاریخ:1398/05/28


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
تصمیمات گروه های کاری عملیاتی و گره گشای مشکلات باشد/دستگاه های اجرایی و مناطق ویژه اقتصادی موانع پیش روی سرمایه گذاران را رفع کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تصمیمات گروه های کاری عملیاتی و زمینه ساز حل مشکلات فعالان بخش های مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری در هرمزگان باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در کارگروه کاری اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصادی استان هرمزگان با اشاره به اهمیت کارگروه های کاری، خاطرنشان کرد: اعضای کارگروه کاری با آمادگی کامل و ارائه طرح های کارشناسی شده در جلسات کارگروه ها شرکت نمایند تا تصمیمات اتخاذ شده در این کارگروه ها جهت تصویب نهایی به کارگروه تخصصی اشتغال ، سرمایه گذاری و اقتصادی استان و سپس شورای برنامه  ریزی استان ارائه گردد.

وی تصریح کرد: اعضای کارگروه های کاری تلاش کنند از ارائه مصوبات بدون پشتوانه مطالعه کارشناسی خوداری نمایند تا خروجی های تصمیمات کارگروه عملیاتی باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مصوباتی که در کارگروه کاری تصویب و به کارگروه تخصصی ارجاع  می گردد باید عملیاتی و دارای بازخورد باشند و گره ای از مشکلات فعالان بخش های مختلف اقتصادی را باز کنند.

 حیدری با اشاره به اهمیت تسریع درامور سرمایه گذاران خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی و مناطق ویژه اقتصادی به ویژه منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس موانع پیش روی سرمایه گذاران را رفع کنند تا شاهد جذب هرچه بیشتر سرمایه گذاری های در هرمزگان باشیم.

وی افزود: اداره کل اقتصادی و امور دارایی استان طرح های سرمایه گذاری را به جلسات کارگروه کاری اشتغال ، سرمایه گذاری و اقتصادی استان ارائه تا با رفع موانع پیش روی این طرح ها شاهد عملیاتی شدن آنها در استان باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: برای طرح هایی که در شورای برنامه ریزی استان مصوب می گردد دستگاه های اجرایی موظف به صدور مجوزهای مورد نیاز فعالیت در کوتاه ترین زمان ممکن هستند.

حیدری خاطرنشان کرد: موضوعات مهم اقتصادی و سرمایه گذاری  که در مسیر اجرا با مسائل و مشکلات روبر هستند به کارگروه های کاری منعکس گردد تا تصمیمات لازم جهت رفع موانع آنها اتخاذ گردد.

وی گفت: تسریع در روند فعالیت های اشتغالزایی ، سرمایه گذاری و اقتصادی در هرمزگان مستلزم پیگیری برای رفع موانع فعالان این عرصه ها از سوی دستگاه های اجرایی ذیربط است.

شماره خبر : ١٨٨٢٠
.انتهای پیام


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.