سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > زیرساخت های فناوری برای برگزاری انتخابات در هرمزگان ایجاد می شود/هدف برگزاری انتخابات شفاف و قانونمند در استان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٦٧٥

تاریخ:1398/05/14


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
زیرساخت های فناوری برای برگزاری انتخابات در هرمزگان ایجاد می شود/هدف برگزاری انتخابات شفاف و قانونمند در استان است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: زیرساخت های فناوری برای برگزاری انتخابات مطلوب و باشکوه در نقاط مختلف استان ایجاد می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان هرمزگان، با اشاره به اینکه نواقص بخش پشتیبانی و آی تی انتخابات رصد و احصا شده اند، گفت: مشکلات زیرساختی و فناوری اطلاعات فرمانداری های استان جهت برگزاری انتخابات هر چه سریع تر رفع می شوند‌.

وی کلیه فعالیت های کمیته فناوری اطلاعات برای روز برگزاری انتخابات را برشمرد و گفت: از جزئی ترین موارد در حوزه فناوری نباید چشم پوشی کرد و باید تجهیزات، آموزش و پوشش دهی شعب در استان به خوبی انجام شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: مشکلات زیرساختی در شهرستان ها و روستاهای استان که فاقد شبکه فیبر نوری، نقاط کور آنتن دهی و عدم امکان استفاده از تجهیزات مناسب برای برگزاری انتخابات آنلاین هستند، باید در اولویت قرار گرفته و نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام شود.

وی خاطرنشان کرد: کمیته فناوری اطلاعات به عنوان مغز و قلب ستاد انتخابات وظیفه بسیار مهمی در برگزاری انتخابات دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان با تاکید بر وظیفه مندی کلیه کمیته ها در برگزاری انتخابات اظهار داشت: هدف مجموعه ستاد انتخابات برگزاری انتخابات سالم، شفاف و قانون مند با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.

وی تاکید کرد: برای برگزاری انتخابات باشکوه، حماسی و با مشارکت حداکثری مردم و با شفافیت، تمام تدابیر و تمهیدات لازم اتخاذ شده تا آنچه که خواست مردم است، اتفاق بیافتد.

شماره خبر : ١٨٦٧٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.