سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آمادگی کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان برای اجرای فرآیند رای گیری در سطح گسترده


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٦٧٤

تاریخ:1398/05/14


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
آمادگی کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان برای اجرای فرآیند رای گیری در سطح گسترده

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان از آمادگی کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان برای اجرای فرآیند رای گیری در سطح گسترده خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جلسه کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان با تاکید بر استفاده از تجربیات ارزشمند انتخابات های پیشین، تصریح کرد: استفاده از این تجربیات می تواند فرآیند برگزاری انتخابات را تسهیل کند.

وی با بیان این که تجربه انتخابات های گذشته، افق روشنی از بحث های فنی را ترسیم می کند، گفت: مباحث فنی اجرای انتخابات در چهار قالب سخت افزار، نرم افزار، شبکه و ارتباطات پیش بینی شده و در این میان، بخش ارتباطات، حجم قابل توجهی از فعالیت ها را به خود اختصاص داده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با اشاره به تعامل این ستاد با مجموعه مخابراتی استان، تصریح کرد: استخراج نقاط GPS و ارسال آن به وزارت کشور، از اقداماتی است که این کمیته در چک کردن آنتن دهی هر یک از شعبات رای گیری، اجرا کرده است و تمامی سخت افزار های لازم، با پیش بینی حجم دو برابر نیازمندی ها، در تامین خطوط، سرورها، ارتباطات الکترونیکی با فرمانداری، پیش بینی back up های لازم جهت رفع مشکلات و قطعی های احتمالی، تدارک دیده شده است.

وی به برگزاری الکترونیکی انتخابات مجلس در برخی حوزه پایلوت استان اشاره کرد و افزود: با توجه به برگزاری موفقیت آمیز رای گیری الکترونیکی درشهرستان ها، این کمیته آمادگی دارد تا فرآیند رای گیری الکترونیکی را در سطوح وسیع تری اجرا کند.

شیبانی بیان کرد: مستندسازی و مصورسازی مکاتبات اداری و تنظیم اسناد اموال در حال انجام است.

وی افزود: با همکاری ثبت احوال، کارت های ملی فرمانداران و بخشداران استان، هوشمند شده و به این ترتیب، امکان ارائه امضای دیجیتال  و افزایش سهولت در امور فرآیندهای مختلف اجرایی فراهم شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی انتخابات استان هرمزگان با اشاره به حجم گسترده مراحل اجرایی انتخابات گفت: تامین تجهیزات خودرویی و الکترونیکی انتخابات، با همکاری و تعامل ستاد انتخابات با سایر دستگاه های اجرایی استان میسر خواهد بود و توجه به این موضوع بسیار حایز اهمیت است.

وی خاطرنشان کرد: توجه به کیفیت اقلام تدارک دیده شده و همچنین اطمینان از پشتیبانی ایمن، اطمینان خاطر مجریان سایر کمیته های تخصصی را در پی خواهد داشت.

رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان ادامه داد: در این راستا، لازم است که مسئولان کمیته های اجرایی، امکانات حیطه تخصصی خود را بررسی نموده و پس از احصای کمبودها، موارد مورد نیاز را به کمیته مالی پشتیانی اعلام کنند.

وی تاکید کرد: هر چه برنامه ریزی و پشتیبانی امور انتخابات منسجم باشد، به همان میزان، شاهد انتخابات مطلوب و پرشورتر خواهیم بود.

رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان تاکید کرد: همه اعضای کمیته نیاز سنجی دقیقی در حوزه های مختلف انجام دهند.

رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان با اشاره به اهم فعالیت های این کمیته گفت: ایجاد مقدمات و پیگیری های لازم برای جانمایی فضای مناسب ، اقلام ضروری مورد نیاز از مهمترین اقدامات این کمیته در اولین جلسه کمیته مالی پشتیبانی ستاد انتخابات است.

وی تشکیل جلسات داخلی ستاد و تجهیز محل استقرار ستاد انتخابات استان را از دیگر اقدامات این کمیته عنوان کرد.

شماره خبر : ١٨٦٧٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.