يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت استاندار هرمزگان در پی شهادت مامور نیروی انتظامی شهرستان میناب


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٣٠٧

تاریخ:1398/04/19پیام تسلیت استاندار هرمزگان در پی شهادت مامور نیروی انتظامی شهرستان میناب

استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با صدور پیامی شهادت حجت الله دشتبانی مامور نیروی انتظامی شهرستان میناب را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

شهادت حجت الله دشتبانی مامور نیروی انتظامی در شهرستان میناب موجب تاثر و تالم گردید.

این مامور وظیفه شناس نیروی انتظامی در راه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ جان خود را فدا نمود و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

امنیت و آرامش جامعه ما مرهون رشادت و فداکاری دلیرمردانی چون شهید حجت الله دشتبانی است که با تمام وجود در راه انجام وظیفه حساس خود تلاش می‌کنند.

اینجانب شهادت این مامور دلیر و شجاع نیروی انتظامی شهرستان میناب را به مردم شریف استان هرمزگان، کارکنان خدوم نیروی انتظامی و به ویژه خانواده محترم و معظم ایشان تسلیت عرض می نمایم و برای آن شهید بزرگوار علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر را از درگاه پروردگار متعال مسئلت می نمایم.

 

فریدون همتی

استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان

شماره خبر : ١٨٣٠٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.