يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > کارگاه آموزش تخصصی امور مالی شهرداری های استان هرمزگان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٣٠٣

تاریخ:1398/04/19


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
کارگاه آموزش تخصصی امور مالی شهرداری های استان هرمزگان برگزار شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از برگزاری نخستین دوره آموزش به صورت کارگاه های تخصصی امور مالی شهرداری های استان در بندرعباس خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس ضمن اعلام این خبر افزود: در این دوره های آموزشی ۷۹ نفر از شهرداری های سراسر استان شرکت کردند که متشکل از ۳۳ شهردار و ۴۶ مسئول و کارشناس مالی بوده است.

وی با اشاره به عناوین کارگاه های مختلف این دوره آموزشی بیان کرد: کارگاه های آموزشی مالیات بر ارزش افزوده با محوریت تکالیف شهرداریها در قبال مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر ارزش افزوده مستقیم، حقوق مالیاتی، نحوه تکمیل اظهار نامه مالیات با حضور شهرداران و مسئولین مالی شهرداری ها از جمله عناوین این دوره آموزش تخصصی بوده است.

مدرس به هدف از برگزاری دوره های آموزش تخصصی شهرداران اشاره کرد و گفت: این دوره ها به منظور ارتقاء سطح دانش و آگاهی شهرداران و کارشناسان مالی در حوزه قوانین مالیات بر ارزش افزوده و رفع مشکلات و مسائل مطروحه در حوزه فعالیت شهرداری برگزار شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به گسترده بودن موضوع  و نیاز سنجی بعمل آمده از شهرداری ها، دوره های تکمیلی این کارگاه های آموزش تخصصی  در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

شماره خبر : ١٨٣٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.