جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > لزوم حضور جوانان در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان/باید نشاط اجتماعی در جامعه نهادینه شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٨٠٤

تاریخ:1398/03/22


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد:
لزوم حضور جوانان در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان/باید نشاط اجتماعی در جامعه نهادینه شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر ضرورت حضور جوانان در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان تاکید کرد و گفت: باید در جلسه ای که قرار است برای جوانان تصمیم گیری شود حتما از اقشار مختلف جوان با دیدگاهای متفاوت حضور داشته باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان هرمزگان، با اشاره به دستور کار جلسه افزود: برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان بدون در نظر گرفتن نظرات خود این قشر کار بیهوده ای خواهد بود زیرا علایق هر نسل با نسل دیگر متفاوت است و نمی توان بر پایه نیاز های نسل گذشته برای جوانان امروز برنامه ریزی کرد.

وی خاطرنشان کرد: تصمیم گیری و برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان باید زودتر از این ها و با حضور و مشارکت خود آنها انجام می گرفت و با نظرسنجی در دبیرستان ها و دانشگاه ها با خواسته های جوانان بیشتر آشنا می شدیم.

میرزاد با بیان اینکه در جلسه بعدی ستاد ساماندهی جوانان باید تعداد جوانان حاضر در آن بیشتر باشد، اضافه کرد: نظرات جوانان را باید شنید و به حرف های آنها گوش داد و از نظرات جوانان در برنامه ریزی برای آنها بهره گرفت.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان نشاط اجتماعی را در رده بحث امنیت و وحدت در جامعه دانست و عنوان کرد: نشاط اجتماعی یکی از مولفه های مهم در جامعه است که باید در اولویت قرار گیرد زیرا جوانان به وجود نشاط در زندگی و پیرامون خود شدیدا نیازمند هستند و ایجاد آن از وظایف مسئولان است.

وی اضافه کرد: مسئولان باید به عنوان متولیان امور در جامعه برای ایجاد نشاط و سرزندگی در جامعه اقدامات لازم را انجام دهند و ایجاد نشاط باید با مشارکت مردم به ویژه جوانان باشد.

میرزاد اشتغال را یکی از ملزومات زندگی جوانان دانست و عنوان کرد: باید زمینه های اشتغال را برای جوانان با توجه به توسعه صنایع استان فراهم ساخت زیرا یکی از مهمترین خواسته های جوانان اشتغال است.

وی با اشاره به اینکه آموزش دوره های حرفه آموزی یکی از نیازهای امر اشتغال است، افزود: با توجه به حجم بالای واحدهای صنعتی در استان نیاز به نیروی متخصص افزایش خواهد یافت و دوره های مهارت آموزی می تواند موجب افزایش اشتغال جوانان در این حوزه شود.

شماره خبر : ١٧٨٠٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.