يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > به کارگیری ایده های علمی نخبگان می تواند زمینه ساز تحولات مناسب در جامعه به ویژه در حوزه اقتصاد باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٧٧٦

تاریخ:1398/03/20


معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان:
به کارگیری ایده های علمی نخبگان می تواند زمینه ساز تحولات مناسب در جامعه به ویژه در حوزه اقتصاد باشد

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان گفت: به کارگیری ایده های علمی و خلاقانه ای که نخبگان دارند می تواند زمینه ساز تحولات خوبی در جامعه به ویژه در حوزه اقتصاد باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان استان هرمزگان با اشاره به اهمیت و جایگاه بنیاد نخبگان ، عنوان کرد: بنیاد نخبگان مرکز ثقل  و حضور نخبگان از حوزه های مختلف علمی می باشد که  با پیاده سازی ایده ها و خلاقیت های خود زمینه ساز ایجاد تحول در حوزه های مختلف می شوند.

وی افزود: بنیاد نخبگان نهاد علمی، مهمی است که جایگاه آن در استان هرمزگان برای ارائه خدمات هر چه بیشتر به نخبگان استان در عرصه های مختلف نیازمند حمایت و تقویت است.

حیدری تصریح کرد: ایده های علمی و خلاقانه ای که نخبگان دارند باید در مسیر رفاه و آسایش مردم و تقویت وضعیت اقتصادی آنها بکارگیری گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی  استانداری هرمزگان تصریح کرد: بنیاد نخبگان هرمزگان تمام توان خود را معطوف به انجام کارهای علمی و خلاقانه نماید.

وی گفت: دستگاه های اجرایی با استفاده از ظرفیت نخبگان از این پتانسیل ها برای ایجاد تحول  در حوزه های تخصصی مختلف خود جهت ارتقاء و بهبود شاخص های کاری  بهره ببرند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد:دستگاه های اجرایی با توجه به پتانسیل های علمی بسیار خوبی که بنیاد نخبگان  و دانشگاه های استان دارند از این ظرفیت ها جهت انجام پژوهش های خود در عرصه های مختلف بهره ببرند تا شاهد انجام پژوهش های علمی ، کاربردی ، ماندگار و مناسب باشیم.

وی افزود: شناسایی  نخبگان در دستور کار بنیاد نخبگان هرمزگان قرار گیرد و برنامه های عملی برای تحقق این مهم  پیاده سازی گردد.

حیدری خاطرنشان کرد: رسیدن به اهداف مورد نظر در حوزه نخبگان مستلزم وجود برنامه برنامه ریزی با اهداف و برنامه های مشخص است که تحقق آن نیازمند تلاش و پیگیری بنیاد نخبگان استان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: شناسایی نخبگان و تدوین برنامه های عملیاتی برای استفاده از ظرفیت های این قشر مهم جهت حل مشکلات جامعه در حوزه های مختلف به ویژه مسائل اقتصادی، از اقداماتی است که بنیاد نخبگان هرمزگان باید در برنامه کاری خود قرار دهد.

شماره خبر : ١٧٧٧٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.