چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رسیدگی به مسائل شهرستان بشاگرد در دیدار استاندار هرمزگان با مسئولان این شهرستان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٧٦٧

تاریخ:1398/03/19رسیدگی به مسائل شهرستان بشاگرد در دیدار استاندار هرمزگان با مسئولان این شهرستان

در دیدار دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با مسئولان شهرستان بشاگرد، مسائل و مشکلات این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در این نشست مسائل بخش های بهداشت و درمان، مدارس، راه و آبرسانی به روستاها در شهرستان بشاگرد، بررسی و جهت رفع مشکلات این حوزه ها تصمیماتی اتخاذ گردید.

پیگیری توسعه فعالیت های صنعتی و اقتصادی و سرمایه گذاری در شهرستان بشاگرد از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.

استاندار هرمزگان در این دیدار با تاکید بر لزوم تقویت فعالیت های اقتصادی در شهرستان بشاگرد، عنوان کرد: ظرفیت‌های مناسبی برای ایجاد اشتغال و درآمدزایی در شهرستان بشاگرد وجود دارد که باید برای شکوفایی آنها تلاش کنیم.

وی ادامه داد: حمایت از سرمایه گذاران برای فعالیت در شهرستان بشاگرد باید در اولویت باشد و مشوق ها و تسهیلات لازم برای آنان در نظر گرفته شود.

همتی توسعه آبخیزداری با احداث سازه ها، ترویج و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و استفاده از فناوری های جدید برای کشاورزی را از دیگر موارد مهم برای شهرستان بشاگرد دانست که باید پیگیری شوند.

وی تاکید کرد: همه ما باید تلاش کنیم که بشاگرد به منطقه ای توسعه یافته تبدیل شود.

شماره خبر : ١٧٧٦٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.