سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > افزایش ثبات و آرامش در بازار هرمزگان با قوت در دستورکار است/لزوم مهیا نمودن شرایط خرید بدون دغدغه خانواده ها برای سال تحصیلی 99-98 / همراهی مردم و بازاریان در مدیریت بازار قابل تحسین است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٧٦٦

تاریخ:1398/03/19


معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان در کارگروه تنظیم بازار استان:
افزایش ثبات و آرامش در بازار هرمزگان با قوت در دستورکار است/لزوم مهیا نمودن شرایط خرید بدون دغدغه خانواده ها برای سال تحصیلی 99-98 / همراهی مردم و بازاریان در مدیریت بازار قابل تحسین است

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با گسترش اقدامات و تشدید نظارت ها افزایش ثبات و آرامش در بازار هرمزگان با قوت دنبال خواهد شد، که تحقق این مهم نیازمند تداوم همراهی و همکاری مناسب مردم است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان با اشاره به وجود ثبات نسبی در بازار استان، عنوان کرد: آرامش حاکم بر بازار استان حاصل تلاش های مجموعه مدیران دستگاه های ذیربط و همکاری بسیار خوب مردم شریف استان ، اصناف و بازاریان می باشد که جای قدردانی دارد.

وی در همین رابطه تصریح کرد: استانداری هرمزگان با قوت حاکم شدن هر چه بیشتر ثبات بر بازار استان را پیگیری و دنبال خواهد نمود و مدیران مربوطه در این زمینه باید برنامه های عملیاتی و اجرایی داشته باشند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان گفت: در سال 97 دشمنان با تشدید فشارهای اقتصادی خود به دنبال التهاب آفرینی در بازار کشور بودند که با مجموعه اقدامات و تلاش های شبانه روزی صورت پذیرفته و همراهی و همکاری مردم و مجموعه اصناف و بازاریان، دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود برای ایجاد تنش در بازار ناکام ماندند.

حیدری خاطرنشان کرد: در سال 98 با گسترش اقدامات و تشدید نظارت ها  افزایش ثبات و آرامش در بازار هرمزگان با قوت دنبال خواهد شد که تحقق این مهم نیازمند تداوم همراهی و همکاری مناسب مردم و بازاریان با مدیران برای مدیریت هر چه بهتر بازار است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت فراهم نمودن شرایط مناسب برای مردم استان در سال تحصیلی پیشرو، عنوان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت به همراه اداه کل آموزش و پرورش استان، اصناف و سایر دستگاه های ذیربط از هم اکنون با برنامه ریزی و برگزاری نشست های هم اندیشی زمینه خرید سال تحصیلی مناسبی را برای خانواده ها  به ویژه در زمینه تهیه و خرید لباس فرم فرزندان  و لوازم والتحریر با قیمت مناسب با توجه به شرایط اقتصادی کشور فراهم نمایند.

وی در همین رابطه تصریح کرد: برای کمک به خانواده ها و کاهش هزینه های آنها، فرم و طرح لباس تمامی مقاطع تحصیلی هرمزگان در سال تحصیلی پیش رو همانند سال تحصیلی 98-97 باشد تا خانواده ها با کمترین دغدغه و مشکل اقدام به تهیه لباس فرم مورد نیاز فرزندنشان جهت حضور در کلاس های درس نمایند.

شماره خبر : ١٧٧٦٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.