چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨
استاندار
ارتباط مردمی

 

شرایط ثبت نام نیروی وظیفه
پیوندها

آمار بازدید
 بازدید امروز : 7556
 کل بازدید : 2345912
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/4531
اخبار انتخابات
گزارش تصویری
 • بهره برداری از بزرگترین سیستم جبرانساز توان راکتیو یکپارچه کشور با حضور استاندار هرمزگان در شرکت آلومینیوم المهدی بندرعباس/عکس
  .

 • حضور استاندار هرمزگان در همایش تجلیل از صنعتگران و معدنکاران برتر استان هرمزگان/عکس
  .

 • بازدید وزیر اقتصاد و استاندار هرمزگان از بندر و گمرک شهید رجایی/عکس
  .

 • الحاق شناورهای «کلاس حیدر» به نیروی دریابانی با حضور وزیر دفاع و استاندار هرمزگان در بندرعباس/عکس
  .

 • بازدید استاندار هرمزگان از اماکن فرهنگی و هنری/عکس
  .

آخرین اخبار
آخرین اخبار

احداث راه‌آهن ساحلی بندرعباس به چابهار با پیگیری استاندار هرمزگان در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت
استاندار هرمزگان طی مکاتبه ای با وزیر راه و شهرسازی خواستار انجام مطالعات و اجرای طرح راه آهن ساحلی بندرعباس به چابهار شد و این امر براساس پیگیری های صورت گرفته توسط استاندار هرمزگان و با دستور وزیر راه و شهرسازی در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفت.
1398/04/25ادامه خبر >>
با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان؛
سه مرکز غیردولتی توانبخشی و حمایتی در بندرعباس افتتاح شد
همزمان با فرارسیدن هفته بهزیستی سه مرکز غیردولتی، توانبخشی و حمایتی در بندرعباس با حضور دکتر میرزاد سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و جمعی از مسئولان استان و این شهرستان به بهره برداری رسید.
1398/04/25ادامه خبر >>
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
روابط عمومی ها تهدیدات فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنند/باید به دنبال تقویت وحدت و افزایش نشاط اجتماعی در جامعه بود/مهارت آموزی یکی از مولفه های تغییر فرهنگ عمومی کار است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: نیرو سازی یکی از مولفه های مهم تامین منابع انسانی متخصص در روابط عمومی دستگاه ها است که تاحدودی مغفول مانده و باید مورد توجه قرار گیرد.
1398/04/25ادامه خبر >>
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
مردم هرمزگان در دفاع مقدس نقش برجسته‌ای داشته اند‌
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه مردم هرمزگان در دفاع مقدس نقش برجسته‌ای داشته اند، گفت: برگزاری کنگره ملی شهدای استان یکی از مهمترین راه‌ها برای نشان دادن این نقش و مشارکت است.
1398/04/25ادامه خبر >>

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از دو واحد تولیدی و صنعتی در غرب بندرعباس/تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در راستای پیگیری رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان از دو واحد تولیدی و صنعتی در غرب بندرعباس بازدید کرد.
1398/04/24ادامه خبر >>
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
آموزش، توانمندسازی و ارتقای شغلی براساس شایستگی نیروی انسانی موجب افزایش کارآیی و بهره وری در هر سازمان می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان کارآیی و بهره وری بیشتر در هر سازمان را منوط به آموزش، توانمندسازی و ارتقای شغلی براساس شایستگی نیروی انسانی دانست.
1398/04/24ادامه خبر >>
استاندار هرمزگان در کارگروه توسعه دانش‌بنیان سواحل مکران:
حرکت پر شتاب برای توسعه سواحل مکران با استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های موجود در هرمزگان آغاز شود
استاندار هرمزگان تاکید کرد: باید با تکیه بر ظرفیت‌های موجود در هرمزگان، حرکت پر شتاب برای توسعه سواحل مکران را آغاز کنیم.
1398/04/23ادامه خبر >>
1398/04/23ادامه خبر >>

بهره برداری از بزرگترین سیستم جبرانساز توان راکتیو یکپارچه کشور با حضور استاندار هرمزگان و قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت آلومینیوم المهدی بندرعباس
بزرگترین سیستم جبرانساز توان راکتیو یکپارچه کشور با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت آلومینیوم المهدی بندرعباس به بهره‌برداری رسید.
1398/04/23ادامه خبر >>
دکتر همتی در همایش تجلیل از صنعتگران و معدنکاران برتر استان:
روند حرکت صنعت و تولید در کشورمان بسیار امیدوارکننده و رو به رشد است
استاندار هرمزگان گفت: روند حرکت صنعت و تولید در کشورمان بسیار امیدوارکننده و رو به رشد است و روز به روز شاهد شرایط بهتری در این حوزه هستیم.
1398/04/23ادامه خبر >>
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
مجموعه بهزیستی در مسیر ایجاد بستر مناسب جهت کاهش آسیب ها و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه گام برداشته است
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: مجموعه بهزیستی با شفافیت، توانمند سازی، ارتقاء سلامت اجتماعی و با بهره گیری مناسب از امکانات و تجربیات بخش های غیردولتی و توسعه خرد جمعی توانسته است در مسیر ایجاد بستر مناسب جهت کاهش آسیب ها و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه گام بر دارد.
1398/04/23ادامه خبر >>
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.