شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان در پی کسب مدال جهانی توسط نخبه مهارتی استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٠٢٦

تاریخ:1398/06/06پیام تبریک استاندار هرمزگان در پی کسب مدال جهانی توسط نخبه مهارتی استان هرمزگان

استاندار هرمزگان در پیامی افتخار آفرینی پارسا یوسفی نخبه مهارتی استان هرمزگان در رشته مدیریت سیستم های تحت شبکه و موفقیت بزرگ این نخبه در کسب مدال نقره مسابقات جهانی مهارت 2019 در کازان روسیه را صمیمانه تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام دوم جهانی در رشته مدیریت سیستم های تحت شبکه توسط پارسا یوسفی جوان توانمند هرمزگانی را به ملت ایران و به ویژه مردم شریف استان هرمزگان، خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استان، این نخبه بزرگوار و خانواده محترم ایشان تبریک می گویم و تلاش شایسته و به یاد ماندنی این نخبه مهارتی، مسئولین، مربیان، کارشناسان و دست اندرکاران برای رسیدن به این موفقیت را ارج می نهم.

امیدوارم با کسب مقام های بالاتر با همت بلند فعالان و نخبگان در عرصه مهارت آموزی و همگانی شدن آموزش های فنی و حرفه ای در بین جوانان این مرز و بوم با رویکرد نهضت مهارت افزایی شاهد درخشش بیشتر نام هرمزگان و ایران اسلامی در این عرصه باشیم.

ایجاد زمینه های رشد و شکوفایی جوانان نخبه مهارتی هرمزگان و به کارگیری آنان در چرخه تولید و اشتغال با هدف برداشتن گام‌های بلند توسط جوانان استان، با جدیت پیگیری می‌شود.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١٩٠٢٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/17

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.