پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
 En
پرتال استانداری
اخبار > بوستان ۳۰۰ هکتاری در ضلع شمالی بلوار ساحلی شرق شهر بندرعباس احداث می‌شود/این بلوار و بوستان تحول بزرگی در دسترسی مردم به سواحل زیبای شرق شهر بندرعباس ایجاد و منطقه‌ای جدید و متنوع برای گردشگری خواهند بود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤١٧٨
تاریخ:چهارشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٩

استاندار هرمزگان خبر داد:
بوستان ۳۰۰ هکتاری در ضلع شمالی بلوار ساحلی شرق شهر بندرعباس احداث می‌شود/این بلوار و بوستان تحول بزرگی در دسترسی مردم به سواحل زیبای شرق شهر بندرعباس ایجاد و منطقه‌ای جدید و متنوع برای گردشگری خواهند بود

استاندار هرمزگان گفت: مطالعات ساخت بوستان ۳۰۰ هکتاری در ضلع شمالی بلوار ساحلی شرق شهر بندرعباس، در حال انجام است که به زودی احداث آن آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از بازدید از روند اجرای پروژه‌های ساخت بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس و بلوار ساحلی شرق شهر بندرعباس که به همراه رئیس کل دادگستری استان هرمزگان و دادستان بندرعباس انجام شد، عنوان کرد: این طرح ها به عنوان دو پروژه بزرگ و بسیار مهم در سطح استان و کشور، مزایا و آثار مطلوب متعددی را به همراه دارند.
 
وی ادامه داد: پشتیبانی مناسب مالی و حمایت خوب از این پروژه ها صورت گرفته و روند اجرای آنها به صورت شبانه‌روزی در حال انجام است تا به سرعت تکمیل و آماده بهره‌برداری شوند.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به روند ساخت بلوار ۲۴ کیلومتری در شرق شهر بندرعباس، افزود: این بلوار در سطح کشور کم نظیر است و از نوع خاص معماری، نور و فضای سبز برخوردار است.
 
همتی تصریح کرد: همچنین مطالعات ساخت بوستان ۳۰۰ هکتاری در ضلع شمالی این بلوار نیز در حال انجام است که به زودی احداث آن آغاز خواهد شد.
 
وی گفت: این بوستان و همچنین بلوار ساحلی شرق بندرعباس، می‌تواند تحول بزرگی در دسترسی مردم به سواحل زیبای شرق شهر بندرعباس ایجاد کند و همچنین منطقه‌ای جدید و متنوع برای گردشگری خواهد بود.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: با ایجاد این امکانات و ظرفیت جدید در شهر بندرعباس، شاهد ایجاد اشتغال بیشتر برای مردم خواهیم بود.

شماره خبر : ٢٤١٧٨
انتهای پیام.


خروج