سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٤٨٣
تاریخ:سه شنبه ٩ دی ١٣٩٩


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، یازدهمین سالگرد حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
نهم دی ماه یادآور حرکت حماسی و سرشار از بصیرت ملت ایران در راستای تجدید میثاق با ولایت و دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 
ملت ایران اسلامی در 9 دی سال 88 اوج بصیرت انقلابی خود را در میثاق با ولایت به نمایش گذاشت و بار دیگر پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی را ثابت نمود.
 
بصیرت کلیدواژه‌ای است که میثاق امت انقلابی با ولایت فقیه را همواره پایدار می‌سازد و باید بینش و بصیرت و انقلابی خود را همواره حفظ کنیم.
 
وحدت، همدلی، یکپارچگی و تبعیت از ولایت فقیه، رمز موفقیت ملت ایران است و کشورمان توانسته با تکیه بر این اصول بنیادین به قله های موفقیت و سربلندی برسد.
 
پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ایران در مقاطع مختلف پایبندی خود به ارزش‌های انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را ثابت نموده و همواره با بصیرت خود، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.
 
روزهای مهم و ماندگاری همچون 22 بهمن، 9 دی و روز قدس، قدرت ملت ایران را در برابر دشمنان، استحکام بخشیده و بر پایه همین حضور در صحنه، ایران اسلامی توانسته با مقاومت و ایستادگی، در جنگ اقتصادی نیز بر دشمنان غلبه کند و این تهدید را با تکیه بر توانمندی‌های داخلی به فرصتی برای پیشرفت بیشتر تبدیل نماید.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یازدهمین سالگرد حماسه پرشور نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، از همه هموطنان و به ویژه مردم شریف، مومن، انقلابی و ولایتمدار استان هرمزگان که با بصیرت و اطاعت از ولایت فقیه، راه امام راحل و شهدا را تداوم بخشیده و پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، تشکر و قدردانی می نمایم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٣٤٨٣
انتهای پیام.


خروج