شنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٧
پیوندهای مهم

اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
اخبار > حمایت از کارآفرینان از راهبردهای اصلي در هرمزگان است/در كنار كارآفرينان استان و بخش خصوصي خواهيم بود


احتماعی, گزارش تصویری                                                              ١٠:٢٧ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦                                                              نسخه چاپي 

حمایت از کارآفرینان از راهبردهای اصلي در هرمزگان است/در كنار كارآفرينان استان و بخش خصوصي خواهيم بود

 

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ديدار با اعضای هيات مديره خانه مديران كارآفرين استان هرمزگان با بیان اینکه رويكرد دولت كمك به حوزه كارآفريني و سرمايه گذاري است، اظهار داشت: حمایت از کارآفرینان از راهبردهای اصلي مدیریت عالی استان هرمزگان است و در كنار كارآفرينان استان و بخش خصوصي خواهيم بود.

وی اضافه كرد: حمايت از كارآفرينان به تقويت روحيه اعتماد عمومي كمك كرده و خلاقيت و نوآوري را در جامعه شكوفا خواهد كرد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: خانه مديران كارآفرين در استان هرمزگان در حوزه هاي اشتغالزایی و اجتماعي قدم هاي موثري برداشته كه شايسته تقدير است و بايد براي تحقق شعار سال و در راستای اقتصاد مقاومتی پيش‌رو باشد.

همتی با تاکید بر لزوم همکاری بیشتر بخش دولتی با بخش خصوصی، بیان داشت: دستگاه های دولتی باید زمینه ساز توسعه فعالیت های بخش خصوصی باشند و در هرمزگان نیز این امر را به عنوان یک سیاست اصلی و مهم دولت دوازدهم پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه طرح ها و ایده های خلاقانه کارآفرینان را مورد حمایت قرار می دهیم، عنوان کرد: رویکرد کارآفرینان همواره با خلاقیت و نوآوری همراه است و در این عرصه های ایده های مناسب فعالان این بخش در هرمزگان را حمایت می کنیم.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: فعال شدن بیشتر کارآفرینان افزایش درآمدزایی و رونق اقتصادی در کشور را در پی خواهد داشت و بخش مهمی از مشکل اشتغال نیز رفع خواهد شد.

مديرعامل خانه مديران كارآفرين استان هرمزگان نیز در اين نشست به اهميت و نقش حوزه خدمات در ايجاد اشتغال اشاره کرد و اظهار داشت: خانه مديران كارآفرين يك تشكل صنفي و بخش خصوصي واقعي است كه در كنار كار و ايجاد شغل به مسئوليت هاي اجتماعي نيز توجه دارد.

عبدالرضا نادري پور افزود: اين خانه با ٥٠ عضو دائم و شناور توانسته نقش ١٠٠٠ نفري در ايجاد اشتغال در استان داشته باشد.

وی ضمن قدردانی از اقدامات استاندار هرمزگان در حوزه اقتصادي و سرمايه گذاري، بیان داشت: خانه مديران كارآفرين استان مجموعه اي از مديران خلاق و توانمند است كه اين مكان را به جايگاهي مهم جهت تبادل تجربه تبديل كرده است.

در اين نشست، داود جبرئیلی، رحیم اژدري، مسعود سالاری، سید مهدی فخری، امیر تراکمه، مریم رئیسي و پویا نامداری نیز به عنوان اعضاي هيات مديره خانه مديران كارآفرين استان هرمزگان و مسعود پاكزاد مديركل جذب و حمایت از سرمايه گذاري استانداري هرمزگان حضور داشتند که نظرات خود را مطرح کردند.


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


.انتهای پیام


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما