سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧
پیوندهای مهم

اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
اخبار > گردشگری از ظرفیت‌های بزرگ و مهم هرمزگان است


گزارش تصویری                                                              ١٣:٣٦ - شنبه ١١ آذر ١٣٩٦                                                              نسخه چاپي 

گردشگری از ظرفیت‌های بزرگ و مهم هرمزگان است

 

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در برنامه تلویزیونی "سرزمین ما" از شبکه یک سیما با بیان اینکه آلودگی‌های زیست محیطی از جمله دریا و ساحل هرمزگان یکی از دغدغه‌های دولت و استانداری هرمزگان است، عنوان کرد: برای جلوگیری از این آلودگی‌ها، طرح‌هایی در دست اجراست و اقدامات موثری صورت خواهد گرفت.

وی جزیره هرمز در خلیج فارس را بهشت خاک شناسی کشور و از جاذبه‌های مهم گردشگری در هرمزگان برشمرد و افزود: حوزه گردشگری یکی از ظرفیت‌های بزرگ و مهم هرمزگان است که مورد توجه قرار خواهد گرفت تا علاوه بر معرفی هرمزگان به دیگر مردم کشور، موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان شود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: هرمزگان به دلیل پتانسیل بالا در پرورش میگو و استقبال بازارهای بین‌المللی از این محصول، می‌تواند به قطب پرورش میگو در کشور تبدیل شود.

همتی بیان داشت: فرآیند صدور مجوزهای پرورش میگو در استان کوتاه‌تر شده و سرمایه‌گذاران در این عرصه می‌توانند مجوزهای مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنند.

وی تصریح کرد: هرمزگان بزرگترین واحد تولیدی پرورش ماهی در قفس در خاورمیانه است که ظرفیت تولید ۱۴۳ هزار تن تولید ماهی در قفس را دارد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: محصولات کشاورزی خارج از فصل هرمزگان یکی دیگر از ظرفیت‌های این استان است که می‌توان با تقویت آن موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


.انتهای پیام


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما