سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
پیوندهای مهم

اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
اخبار > براي توسعه هرمزگان بايد حركتي جدي انجام شود/سربلندي دولت تدبير و اميد در خدمت‌رساني به مردم هرمزگان در اولويت است


فرهنگی هنری, گزارش تصویری                                                              ٠٧:٣٦ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦                                                              نسخه چاپي 

براي توسعه هرمزگان بايد حركتي جدي انجام شود/سربلندي دولت تدبير و اميد در خدمت‌رساني به مردم هرمزگان در اولويت است

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست صميمي با جمعي از حاميان دولت تدبير و اميد در استان هرمزگان با بيان اينكه راي مردم در انتخابات دوازدهم رياست جمهوري به دكتر روحاني نشان مي‌دهد مردم در مجموع از عملكرد دولت يازدهم رضايت داشتند، عنوان كرد: دولت يازدهم با عملكرد مناسب در حوزه اقتصاد، توجه به حقوق مردم و حقوق شهروندي، باز كردن فضاي فعاليت سياسي و اقدامات مناسب در عرصه بين‌الملل موجب شد تا مردم بار ديگر به اين دولت اعتماد كنند.

وي ادامه داد: در گذشته شاهد بوديم كه دشمن ضمن ايجاد تحريم‌ها، ايران‌هراسي نيز به راه انداخته بود كه در دولت تدبير و اميد با هدايت‌هاي مقام معظم رهبري و اقدام سنجيده رئيس جمهوري و دولت اين چالش در قالب برجام رفع و بسياري از موانع برداشته شد.

استاندار هرمزگان افزود: آمريكا در گذشته به راحتي عليه ايران اجماع جهاني راه مي‌انداخت اما امروز آمريكا تنها و منزوي شده و اقدام آنان عليه برجام مورد نقد ديگر كشورها قرار مي‌گيرد كه نشان دهنده تلاش و ديپلماسي مناسب دولت است.

همتي تصريح كرد: مردم ما با رفتاري كه از دولت يازدهم در مسائل داخلي و بين‌المللي مشاهده كردند به تداوم راه اين دولت راي دادند تا سياست‌هاي خود را تكميل كند.

وي با بيان اينكه توصيه دكتر روحاني رئيس جمهوري اين بوده كه از نيروهاي شايسته در مناصب مختلف استفاده شود، اظهار داشت: اين سياست در هرمزگان نيز اجرا خواهد شد و از ظرفيت نيروهاي شايسته، متخصص و توانمندي كه به سياست‌هاي دولت تدبير و اميد اعتقاد داشته باشند، در امور مختلف از جمله در مناصب مديريتي استفاده مي‌شود.

استاندار هرمزگان با تاكيد بر اينكه براي توسعه هرمزگان بايد حركتي جدي انجام شود، خاطرنشان كرد: اولويت بنده اين است كه دولت تدبير و اميد در خدمت‌رساني به مردم در هرمزگان سربلند باشد و تلاش مي‌كنيم در اين راستا با بسيج تمامي ظرفيت‌ها گام‌هاي خوبي برداريم.


.انتهای پیام


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما