چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧
پیوندهای مهم

اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
اخبار > مردم هرمزگان بايد از مزاياي وجود صنايع بزرگ در اين استان بهره‌مند شوند


احتماعی, گزارش تصویری                                                              ١٠:٣٦ - سه شنبه ١١ مهر ١٣٩٦                                                              نسخه چاپي 

مردم هرمزگان بايد از مزاياي وجود صنايع بزرگ در اين استان بهره‌مند شوند

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست كارگروه تخصصي اشتغال استان هرمزگان با بيان اينكه رونق توليد و ايجاد اشتغال از محوري‌ترين مطالبات مردم است، عنوان كرد: دولت دوازدهم پاسخگويي به اين مطالبه مهم مردم را در اولويت قرار داده است و مديران بايد در اين راستا همراهي و همكاري لازم را داشته باشند.

وي هرمزگان را استاني سرشار از استعداد و فرصت براي كار و توليد دانست و افزود: مجموعه عظيمي از ظرفيت‌ها و توانمندي‌ها در هرمزگان وجود دارد كه مي‌توان با استفاده از آنها اشتغال بسياري ايجاد و بيكاري را كاهش داد.

استاندار هرمزگان با تاكيد بر اينكه ظرفيت‌هاي سرمايه‌گذاري هرمزگان بايد به خوبي معرفي شود، تصريح كرد: دستگاه‌هاي مسئول در استان بايد طي مدت هفت تا 10 روز مجوزهاي لازم جهت سرمايه‌گذاري را براي افراد متقاضي صادر كنند و صرف شدن زمان بيشتر جهت صدور مجوز سرمايه‌گذاري از هيچ دستگاهي قابل پذيرش نيست.

همتي با بيان اينكه از منابع تسهيلات بانكي بايد در مسير درست و در جهت تحقق اهداف اشتغال و سرمايه‌گذاري استفاده شود، اظهار داشت: در اين راستا نياز است نظارت و راستي آزمايي لازم صورت گيرد.

وي بر لزوم بهره‌مندي مردم هرمزگان از مزاياي وجود صنايع بزرگ در اين استان تاكيد كرد و گفت: در اين راستا جلسه‌اي با مديران تمامي 16 واحد صنعتي بزرگ مستقر در هرمزگان خواهيم داشت تا دغدغه مردم را به آنها منتقل كنيم و اين صنايع نيروي انساني مورد نياز خود را از ميان افراد بومي و ساكن در استان هرمزگان تامين كنند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: مديران استان بايد متناسب با مطالبات مردم در جهت ايجاد اشتغال گام‌هاي اساسي بردارند و ما نيز حامي مديران موفق و دستگاه‌هايي كه خروجي موفقي داشته باشند خواهيم بود اما در صورت عدم موفقيت دستگاهي، دست ما براي حمايت از مدير آن مجموعه بسته است و در جهت بهبود وضعيت تغييراتي صورت مي‌گيرد.

همتي با بيان اينكه در سال جاري 716 ميليارد تومان از رديف‌هاي مختلف جهت پرداخت تسهيلات اشتغالزايي در هرمزگان اختصاص يافته است، اضافه كرد: بايد از فرصت اين تسهيلات ارزان قيمت براي ايجاد اشتغال بهره برد و همچنين مهارت آموزي و ارائه آموزش‌هاي لازم به نيروي كار در هرمزگان نيز مورد توجه قرار گيرد.


.انتهای پیام


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما