شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
پیوندهای مهم

اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
اخبار > دولتمردان شهیدان رجایی و باهنر را الگو قرار دهند/هدف دولت در چهار سال آینده حل مشکل بیکاری و مبارزه با فقر است


فرهنگی هنری, گزارش تصویری                                                              ١٢:٢٨ - سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦                                                              نسخه چاپي 

دولتمردان شهیدان رجایی و باهنر را الگو قرار دهند/هدف دولت در چهار سال آینده حل مشکل بیکاری و مبارزه با فقر است

 

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در سومین نشست شورای اداری استان هرمزگان، با اشاره به ماندگاری نام نیک شهیدان رجایی و باهنر، عنوان کرد: علت ماندگاری نام شهیدان رجایی و باهنر خصوصیت اخلاقی، کاری و اجتماعی آنها بود و اگر نام نیک شهیدان رجایی و باهنر در تاریخ ماندگار شده به دلیل صداقت، اخلاص و تنظیم رابطه خوب با خداوند متعال است.

وی اضافه کرد: امروز دولتمردان ما باید شهیدان رجایی و باهنر را برای انجام کارها الگو قرار دهند زیرا در شرایط فعلی مشکلاتی وجود دارد که اگر بخواهیم آنها را حل و برطرف کنیم راهی جز الگو برداری از این دو شهید نداریم.

جادری مسئله بیکاری و مشکلات اقتصاد در کشور را یک معضل دانست و عنوان کرد: امروز مسئله بیکاری و مشکلات اقتصاد به عنوان یک معضل شناخته می شوند تا مشکل، زیرا از نظر حقوقی بین مشکل و معضل تفاوت وجود دارد و مشکل به آسانی حل و مرتفع می‌شود اما معضل نیاز به تلاش و زمان بیشتر و راه حل های متعددی دارد.

وی خاطرنشان کرد: نظام بانکی، نبود تعادل در بودجه ، مسئله آب و مشکلات محیط زیست از جمله مسائلی است که باید در چهار سال آینده حل شود.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: برای حل مشکلات اقتصاد و معضل بیکاری راهی جز سرمایه‌گذاری های جدید نداریم که این امر نیازمند دعوت از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است و باید بانک ها و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به میدان بیایند، در غیر این صورت اهداف برنامه ششم و بودجه سال ‌جاری محقق نخواهد شد.

جادری خاطرنشان کرد: هدف دولت در برنامه چهار ساله پیشرو حل مشکل بیکاری، مبارزه با فقر و تبعیض اجتماعی است و این مهم تنها با همدلی و همکاری مسئولان و مدیران امکان پذیر است.

وی تورم تک رقمی را یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید دانست و گفت: تورم تک رقمی و رشد اقتصادی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید است که حفظ آن نیاز به تلاش همه جانبه در این زمینه دارد.

جادری با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های استان، بیان کرد: هرمزگان در اقتصاد دریا محور، طرح های بزرگ شیلاتی، صنعتی و معدنی ظرفیت‌های بزرگی دارد و گام های خوبی در این زمینه ها برداشته شده است.

وی اضافه کرد: ظرفیت‌های استان از شرق تا غرب نامحدود است و می تواند به عنوان کارگاه سازندگی و عمرانی مورد توجه قرار گیرند.

جادری با بیان اینکه حل و پیگیری مشکلات مردم استان از وظایف استانداری است، اضافه کرد: متاسفانه برخی از مدیران در حوزه خود کم کاری می‌کنند و اگر شخصی گلایه و یا مشکل خود را با استانداری در میان بگذارد با وی برخورد می‌کنند که این امر پسندیده نیست و حل مشکل مردم از وظایف مدیران است و اگر مدیری از عهده این مهم برنیاید با وی برخورد قانونی خواهیم کرد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


.انتهای پیام


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما