پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
پیوندهای مهم

اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
اخبار > اقتصاد مقاومتي با مشاركت تمامي دستگاه ها محقق مي شود/هرمزگان رتبه خوبي در سرشماری اینترنتی نفوس و مسكن دارد


فرهنگی هنری, احتماعی, اقتصادی, گزارش تصویری                                                              ٠٨:١٨ - سه شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٥                                                              نسخه چاپي 

اقتصاد مقاومتي با مشاركت تمامي دستگاه ها محقق مي شود/هرمزگان رتبه خوبي در سرشماری اینترنتی نفوس و مسكن دارد

 

دکتر جاسم جادری در هشتمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان، رتبه اين استان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسكن را خوب برشمرد و بیان داشت: هرمزگان در سرشماری اینترنتی در رتبه سوم كشور قرار دارد که باید این رتبه را حفظ كنيم و ارتقا دهیم.

وی همچنين خواستار برگزاری منظم جلسات کارگروه های زيرمجموعه شورای برنامه ریزی استان شد و افزود: محتواي جلسات اين شورا باید توسط کارگروه ها تهیه شود و نياز است کارگروه های تخصصی نقش خود را در این زمینه ایفا کنند.

استاندار هرمزگان با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور به استان هرمزگان، تصریح کرد: در اين سفر جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان تشکیل می شود و باید در این نشست عملکرد و كارنامه هرمزگان در زمينه اقتصاد مقاومتي را براساس برنامه های تعیین شده و تعریف کار صورت گرفته، به معاون اول رئیس جمهور ارائه دهیم.

جادری بهره وری و صرفه جویی را رکن اساسی اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی زمانی محقق می شود که همه دستگاه ها پای کار باشند.

وی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی به معنای استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های هر استان و تبدیل آن به فرصت های شغلی و درآمدزايي است.


.انتهای پیام


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما